preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jelkovec

Login
e-Dnevnik

S.O.S LEKENIK

 

Humanitarno djelovanje Osnovne škole Jelkovec.

 

Na inicijativu učenica 7-ih razreda Lare Alat i Paole Naranđe,

te pod vodstvom njihovih učitelja pokrenuli su akciju Dobro je činiti dobro.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

Upoznajmo Afriku

Kliknite OVDJE i saznajte sve o humanitarnoj akciji koju smo provodili u našoj školi kroz šk. god. 2012./2013.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

 

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Online radio
radio online

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2016./17. dostupan je u dokumentu.

Korisni linkovi

 

Stručni skupovi

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
DAN ŠKOLE: REZULTATI CROS-a I NOGOMETA
Autor: Ljiljana Studeni, 22. 5. 2017.

Dana 19.5.2017. povodom Dana škole, organizirane su i sportske aktivnosti - cros za učenike od 1. do 8. razreda i roditelje, kao i nogometni turnir za učenike od 5. do 8. razreda.

Rezultate s oba natjecanja pogledajte pod "opširnije".


REZULTATI CROS-a


1. i 2. RAZREDI

DJEČACI

  1. MJESTO – Ante Tomičić
  2. MJESTO – Niko Pavlović
  3. MJESTO – Danijel Torić

DJEVOJČICE

 

  1. MJESTO – Mia Žrebni
  2. MJESTO – Lana Senješ
  3. MJESTO – Laura Sertić

3. i 4. RAZREDI

DJEČACI

  1. MJESTO – Franko Popović
  2. MJESTO – Matija Tomičić
  3. MJESTO – Filip Kasumović

DJEVOJČICE

  1. MJESTO – Mia Mesić
  2. MJESTO – Dora Mujakić
  3. MJESTO – Antonija Mišura

5. i 6. RAZREDI

DJEČACI

  1. MJESTO – Goran Kuprešak
  2. MJESTO – Luka Novosel
  3. MJESTO – Dominik Cana

DJEVOJČICE

  1. MJESTO – Magdalena Duvnjak
  2. MJESTO – Ana Ićitović
  3. MJESTO – Stella Kavan Greguurić

7. i 8. RAZREDI

DJEČACI

  1. MJESTO – Zvonimir Krizmanić
  2. MJESTO – Zvonimir Petrović
  3. MJESTO – Josip Jurčec

DJEVOJČICE

  1. MJESTO – Vana Vlajčić
  2. MJESTO – Paola Pavlić

RODITELJI

MUŠKARCI

  1. MJESTO – ZORAN GOVORUŠIĆ
  2. MJESTO – HRVOJE SENJEŠ

ŽENE

  1. MJESTO – MARIJANA IVANKOVIĆ KARAULA

REZULTATI NOGOMETA

UKUPNI POREDAK

  1. MJESTO – 8. C
  2. MJESTO – 7. D
  3. MJESTO – 5. A i 6. E

REZULTATI PO SKUPINAMA

5. RAZREDI

  1. MJESTO – 5.A 
  2. MJESTO – 5. B
  3. MJESTO – 5. C i 5. D

6. RAZREDI

  1. MJESTO – 6. E
  2. MJESTO – 6. A
  3. MJESTO – 6. D I 6. B

7. RAZREDI

  1. MJESTO – 7. D
  2. MJESTO – 7. B
  3. MJESTO – 7. C I 7. E

8. RAZREDI

  1. MJESTO – 8. C
  2. MJESTO – 8. D
  3. MJESTO – 8. A I 8. E




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju