Likovni radovi naših učenika na izložbi „Ja volim svojeg drugačijeg prijatelja“ u sklopu 57. Međunarodnog dječjeg festivala Šibenik
Autor: Ljiljana Studeni, 26. 6. 2017.

Likovni radovi naših učenika 5.- 8. razreda izloženi su na izložbi učenika osnovnih škola u Galeriji Matija u sklopu 57. Međunarodnog dječjeg festivala Šibenik koji se održava 17.6.-1.7.2017. godine.

Učenici su maštovito prikazali svoje viđenje zadane teme slikarskim tehnikama tempere i kolaža. Na izložbi su izloženi radovi učenika: Tee Marić, 5.a, Magdalene Duvnjak, 5.c, Filipa Zebića, 5.c, Davida Jakovljevića, 5.d, Lucie Blagus, 5.d, Katarine Ćoraš, 5.d, Paole Jokić, 5.d, Ive Jerković, 5.d, Gorana Kuprešaka, 6.a, Marijana Barnjaka, 6.c, Hane Đurinić, 6.e  i Leonarde Šteko, 6.e.

Čestitamo našim učenicima i učiteljici mentorici likovne kulture Ivani Popovac Hristov!

Likovne radove pogledajte OVDJE.