Prometno-edukativna akcija "Sigurno u školu s HAK-om"
Autor: Ljiljana Studeni, 6. 9. 2017.

Auto-klub Sesvete organizira javno predstavljanje prometno preventivne akcije Sigurno u školu s HAK-om. Akcija će se održati 9.9.2017. s početkom u 10:00 sati na Trgu Dragutina Domjanića u Sesvetama.

Više informacija – pod opširnije.

Akcija je namijenjena djeci od 2 do 8 godina i svim sudionicima u prometu. Djeci sudionicima akcije poklanjamo prigodne darove. U glazbenom dijelu programa nastupaju Mali Sesvećani, KUU Staro Brestje (dječji dio) i DJ akademija Sesvete.
Ova prometno preventivna akcija je od općeg interesa te vas pozivamo da se odazovete u što većem broju.