Poziv: Edukativni projekt Piknik za školarce
Autor: Ljiljana Studeni, 6. 9. 2017.

Na inicijativu medijske kuće 24sata, Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport podržava i daje preporuku za posjet manifestaciji Piknik za školarce koja će se održati 16.rujna 2017. od 10,00 do 19,00 sati u Zagrebu, na Trgu kralja Tomislava.

Više informacija o događaju te uvid u program – pod opširnije.

Navedena manifestacija je edukativnog, zabavnog, sportskog i humanitarnog karaktera, namijenjena sudjelovanju djece, roditelja i učitelja.

U bogatom programu događanja predviđeno je niz radionica edukativnog i zabavnog karaktera, glazbeno-scenskih nastupa i sportskih aktivnosti, kao npr. radionice sigurnosti u kući i prometu, izložba Hrvatskog školskog muzeja, stomatološke i pedijatrijske radionice, likovne i gastro radionice te dramski i plesni nastupi najmlađih.

U prilogu možete preuzeti PROGRAM.

Piknik_-_scenarij.doc (75.50 KB)