« Veljača 2018 »

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2017./18. dostupan je u dokumentu.

Vremenik. 1.polugodiste.xls

Terenska nastava trećih razreda - Maksimir
Autor: Ljiljana Studeni, 22. 9. 2017.

Unatoč lošim vremenskim prognozama, 18.9.2017. održana je prva terenska nastava učenika trećih razreda, u suncem obasjanom Parku Maksimir.

Više informacija o terenskoj nastavi – pod «opširnije»

Učenici su sudjelovali u edukativnoj radionici pod nazivom Potraga za blagom, jednoj od brojnih zanimljivih radionica iz programa Maksimirski istraživačiJavne ustanoveMaksimir.

U pratnji svojih razrednih učiteljica i uz stručno vodstvo edukatora, učenici su u potrazi za skrivenim blagom upoznali znamenitosti i ljepote jednog od najvećih zagrebačkih parkova, naučili kako se mogu orijentirati pomoću kompasa i brojnih znakova u prirodi, a istovremeno su se i dobro zabavili rješavajući zagonetke koje su pronalazili putem i koje su ih vodile do blaga.

Prijepodne su proveli učeći kroz igru na svježem zraku, što je  idealno iskorišteno vrijeme na samome početku nove nastavne godine i dobra motivacija za otkrivanje novih znanja koja su pred njima.

Fotografije pogledajte OVDJE.