Uspjeh naše učenice na LiDraNu 2018.
Autor: Ljiljana Studeni, 28. 2. 2018.

LITERARNI RAD VANE VLAJČIĆ (8. c)

PREDLOŽEN ZA ŽUPANIJSKI LiDraNo 2018.

Više informacija - pod "opširnoije".

I ove je godine 25 siječnja 2018. održan međuškolski susret literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola Gradske četvrti Sesvete LiDraNo 2018., u OŠ Luka i u velikojh dvorani Narodnog sveučilišta Sesvete.

U programu je ukupno bilo uključeno 194 učenika i 98 učitelja s članovima povjerenstava. Za susret je, uz novinarske i dramsko - scenske radove, prijavljeno i 29 literarnih radova, među kojima je bio i literarni rad učenice osmog c razreda naše škole, OŠ Jelkovec, Vane Vlajčić, „Vukovar, stoji grad“  (mentorica: Nataša Miljuš, prof.).

Rad Vane Vlajčić predložen je za županijski LiDraNo.

Čestitamo, od srca!

Rad se nalazi u priloženim dokumentima.

Vukovar,_stoji_grad.docx (12.68 KB)