Učenici Osnovne škole Jelkovec volontiraju
Autor: Ljiljana Studeni, 17. 5. 2018.

Na najljepši mogući način, 21. svibnja, učenici 1. C, 2. A i 6. A sa svojim razrednicama otvaraju manifestaciju HRVATSKA VOLONTIRA  akcijom udruge Smiješak za sve "Dekica za snove", u kojoj će sudjelovati više od 600 djece i mladih iz zagrebačkih osnovnih i srednjih škola.

Na čak 14 lokacija, u parkovima i dvorištima škola, na dekicama će čitati s volonterima, profesorima i glumcima priče o starom Zagrebu te ulomke iz popularnih knjiga i slikovnica.

Veselimo se druženju na zelenoj travici jer svijet mijenjaju male stvari, mali ljudi  s gomilom ideja i puno energije. Jedino tako možemo biti jačI!

Napisala: Irina Vitez

Pozivamo vas na događaj Dekica za snove

kojemu je cilj poticanje djece na čitanje i volontiranje.

Za više informacija - klinite na sliku!