Radionica za darovite učenike u Etnografskom muzeju
Autor: Ljiljana Studeni, 7. 12. 2018.

U četvrtak, 29.11.2018.godine, daroviti učenici petog i šestog razreda – u pratnji psihologinje i knjižničara Škole - sudjelovali su u radionici u Etnografskom muzeju, organiziranoj povodom obilježavanja Međunarodnog dana prava djeteta.

Više informacija - pod opširnije!

Kroz intereaktivnu šetnju stalnim postavom muzeja učenici su mogli pogledati i izložbu likovnih radova učenika srednjih umjetničkih škola pod nazivom  „Poznajem i poštujem dječja prava“.

Učenici su kroz igru i zabavu stekli nova znanja i upoznali se sa tradicijskom kulturom i svojim pravima te mjestom u suvremenom svijetu.

Mirna Drmić, psihologinja