Dabar 2018
Autor: Mirela Mareljić Babić, 4. 12. 2018.

Od 12.11. do 16.11. u našoj školi održalo se natjecanje Dabar - međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Od 530 prijavljenih škola natjecanju je pristupilo 22.887 učenika.  Ovo Međunarodno natjecanje promiče informatiku i računalno razmišljanju u preko 50 zemalja u cijelom svijetu.

U našoj školi natjecalo se dvadeset učenika u kategorijama KiloDabar (5. i 6.) i Mega Dabar (7. i 8.). Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju.

Posebne čestitke učenicima koji su se rangirali među 10% najboljih na natjecanju:

Sara Jurić, (5. r), Clea Filipaj Đidara, (6.r), Elena Nakić (6.r), Matej Toth (6.r), Mia Živolić (6.r), Ivan Marić (8.r) i Emanuel Zečević (8.r).

Vidimo se na Dabru 2019.!