DJEČACI OŠ JELKOVEC DRŽAVNI PRVACI U KARATEU!!!
Autor: Snježana Babić, 18. 3. 2019.

U subotu,  9. ožujka 2019. u Đurđevcu je održano Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu.

Ekipa naše škole nastupila je u kategoriji dječaka i i djevojčica. Djevojčice su zauzele 9. mjesto, dok su dječaci osvojili 1. mjesto te tako drugu godinu zaredom postali školski državni prvaci u karateu.

Iskrene čestitke borbenim curama i dečkima te njihovom voditelju Danilu Domdjoniju.

Za ekipu djevojčica nastupile su: Nina Tomljanović, Issa Ćorić, Rafaela

Rumenjak, Tea Kavan Gregurić i Tara Delić.

Državni prvaci u kategoriji dječaka postali su: Borna Jan Fegeš, Filip Mabić, David Filipović, Lovro Maslov, Lovro Stjepanović, Matej Toth, Damian Draženović, Andro Pirić i Belmin Kalender.