EVALUACIJA PROVEDBE PREDAVANJA ZA RODITELJE „SRETNO DIJETE“ UDRUGE „ABECEDA RODITELJSTVA“
Autor: Administrator , 13. 6. 2019.

Izuzetna nam je čast i zadovoljstvo bilo ugostiti predstavnice Udruge „Abeceda
roditeljstva“ – mag.soc./phil. Ivu Brčić te trenericu Neurolingvističkog programiranja Sanjicu
Ćaćić - koje su svojim edukativnim predavanjem roditelje učenika naše škole upoznali sa
vrstama temperamenta kod djece, uzrocima nasilnog ponašanja, znakovima da je dijete
zlostavljač ili da trpi nasilje, o komunikaciji s djecom u tim situacijama te o tehnikama jačanja
samopouzdanja djeteta.

Roditeljima se svidjela kako tema tako i ugodna atmosfera kao i jednostavnost izražavanja predavača koji je omogućio aktivno sudjelovanje te postavljanje pitanja u svakom trenutku.

Povratne informacije govore kako su svi prisutni – kako roditelji tako i učitelji - sa zadovoljstvom, potpuno i s puno razumijevanja pratili ovo edukativno predavanje ocjenjujući ga veoma korisnim. Predavanjem, roditelji učenika potaknuti su na razmišljanje s ciljem poboljšanja opće društvene klime.