Micro:bit

PROBUDI DOBRO U SVIJETU!
Autor: Snježana Babić, 30. 1. 2020.

Dragi učenici, roditelji, djelatnici škole i nastavnici,

zahvaljujemo Vam na sudjelovanju u humanitarnoj akciji Hrvatskog Caritasa "Za 1000 radosti" koja se vodila pod nazivom "Probudi dobro u svijetu".

Ponosni smo na zajednički prikupljeni iznos od prodaje narukvica kojim ste opet pokazali veliko srce za one najpotrebnije u našem društvu. Prikupljeno je 3.750,00 kuna koje je ove godine Hrvatski Caritas uručio najsiromašnijjim obiteljima u Hrvatskoj.

Veliko hvala svima koji su sudjelovali u akciji.

Vaši vjeroučitelji