DAN SIGURNIJEG INTERNETA 2020. GODINE
Autor: Snježana Babić, 11. 2. 2020.

Povodom obilježavanja internacionalnog Dana sigurnijeg interneta 11. veljače, Centar za nestalu i zlostavljanu djecu već petu godinu zaredom organizira aktivnosti i akcije s ciljem poticanja i promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe tehnologije i mobilnih uređaja među mladima i djecom, ali također i roditeljima.

S veseljem Vas obavještavamo kako je i ove godine jedna od aktivnosti obilježavanja Dana sigurnijeg interneta ONLINE KVIZ za djecu i mlade o sigurnosti na internetu. Online kviz za djecu i mlade organizirat će se 11. veljače 2020. godine u razdoblju od 9.00 do 19.00 sati.

VIŠE INFORMACIJA POGLEDATI POD -  "Opširnije"

za_web_internet.doc (59.00 KB)