Koncert pod zvijezdama
Autor: Mirela Mareljić Babić, 12. 6. 2020.

Inicijativa i entuzijazam pojedinaca ograničenog su djelovanja i trajanja ako nisu prepoznati od šire društvene zajednice. Želja da oplemenimo i poboljšamo kulturnu ponudu naselja nema perspektive ako svi oni koji tako misle ne udruže snage i ponude djeci (a preko njih i njihovim obiteljima) sadržaj koji će ih usmjeriti prema umjetnosti, humanosti i želji za stjecanjem novih znanja i vještina.

Za nastavak kliknite na "opširnije".

Imajući na umu da je osnovna škola temelj kulturnog, socijalnog i znanstvenog života zajednice, pozivamo sve djelatnike škole da nam se pridruže na večernjem koncertu koji će se 16. lipnja u 20 h održati ispred knjižnice u Novom Jelkovcu.

Veselimo se vašem dolasku!