Micro:bit

VEČER MATEMATIKE
Autor: Snježana Babić, 29. 11. 2020.

Naša će se škola i ove godine uključiti u provedbu projekta Večer matematike.

Večer matematike ove će se godine održati u četvrtak, 3. prosinca 2020.

Učenici će ponovno moći uživati u matematičkim igrama i zanimljivim zadatcima. U aktivnostima će moći sudjelovati svi zainteresirani učenici, ali i roditelji, kao što je već uobičajeno. No zbog trenutne epidemiološke situacije, sve će se aktivnosti odvijati na nešto drugačiji način.

Neke će se aktivnosti provoditi za vrijeme redovne nastave, a u njima će sudjelovati učitelji i svi učenici u razredu.

Učenici će neke aktivnosti provoditi od kuće te u njima može sudjelovati cijela obitelj. Za sudjelovanje će roditelji dobiti od svoje učiteljice / učitelja  poveznicu na mrežnu stranicu Večer matematike u OŠ Jelkovec.

Veselimo se što ćemo i ove godine svi zajedno uživati u veseloj strani matematike i tako izgraditi pozitivan stav učenika prema tim važnim nastavnim sadržajima.