Radionice 3D modeliranja i ispis
Autor: Mirela Mareljić Babić, 14. 12. 2020.

Nastavljamo s 3D radionicama za zainteresirane učenike. Ovog puta u suradnji s knjižnicom Jelkovec i Američkim kutkom Zagreb koji će održati ciklus od četiri online radionice 3d printanja u suradnji s udrugom Fablab.

Program uključuje kratku prezentaciju, izradu modela u besplatnom online programu
Tinkercadu kao i osnove toga programa uz  slaganje "Brushbota".​

Radionice će se održati u vremenu od 16.12. - 21.12. u četiri dana za redom od 9.30. do 11.30h. Namijenjene su zainteresiranim učenicima od 5. - 8. razreda. Broj sudionika je ograničen na 15 učenika.

Prijaviti se možete preko online OBRASCA ZA PRIJAVU.