Micro:bit

Rezultati dječaka i djevojčica na Virtualnom krosu
Autor: Mirela Mareljić Babić, 18. 12. 2020.

Učenici i učenice naše škole nastupili su na natjecanju iz Virtualnog krosa u organizaciji Školskog sportskog saveza Grada Zagreba.

Cilj natjecanja bio je otrčati određenu dionicu te vrijeme i udaljenost pratiti putem neke od aplikacija za trčanje. Naši učenici su nastupili u 3 kategorije i postigli odlične rezultate.

Djevojčice 4.- 6. razreda osvojile su 4. mjesto u Zagrebu, a djevojčice 7. – 8. razreda zauzele su 5. mjesto. Dječaci 7. – 8. razreda su imali najbolji rezultat te su osvojili 1. mjesto u Zagrebu.

Čestitamo svim našim učenicima na odličnim rezultatima.

U prilogu možete pogledati biltene natjecanja za sve kategorije.