Uskrsno-humanitarna radionica
Autor: Snježana Babić, 30. 3. 2021.

Uoči Uskrsa u 1. a i produženom boravku 1. a i 1.c razreda, 29. ožujka, organizirana je likovna radionica pod vodstvom učiteljice Irine i Petre. Nakon razgovora o nadolazećem blagdanu i običajima vezanim uz njega učenici su kaširanjem izrađivali pisanice. Nakon sušenja ukrasili su ih temperama. U produženom boravku 1. a i 1.c razreda nastavili smo s likovnim aktivnostima vezanim uz Uskrs. Učenici su temperama oslikavali glinene oblike jaja. Veselim pisanicama ukrasili smo razred i unijeli blagdansko ozračje.

I ove smo se godine uključili u humanitarnu akciju “Zagrepčani Zagrepčanima” koju tradicionalno provodi Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb uz podršku Gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport. Učenici neka daju donacije u znak solidarnosti i pomaganja potrebitim sugrađanima, a dobit će privjesak za zahvalu.

FOTOGRAFIJE MOŽETE POGLEDATI U FOTO - GALERIJI!