Autor: Snježana Babić, 9. 4. 2021.

OBAVIJEST O ODVIJANJU NASTAVE ZA TJEDAN OD 12. – 16.4.2021.

Dragi učenici i roditelji,

proljetni praznici su pri kraju, a nastava prema mješovitom modelu počinje u ponedjeljak, 12. travnja 2021. po rasporedu za B smjenu.

U razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. godine za učenike od 1. do 4. razreda nastava će se organizirati prema modelu A, odnosno uživo u školi, a za učenike od 5. do 8. razreda prema modelu C, odnosno na daljinu.

Nastava će se odvijati prema redovitom rasporedu za B smjenu za sve učenike. Predmetni učitelji će svoje učenike obavijestiti o načinu rada putem platforme Teams.

Podsjećam sve učenike viših razreda na pravila ponašanja tijekom odvijanja nastave na daljinu kako bi se izbjegli nesporazumi i sankcioniranje neprimjerenog ponašanja. Molim učenike da obrate pažnju na način prijave prisutnosti na nastavi na daljinu kod pojedinih predmetnih učitelja.

Prehrana je u školi organizirana na uobičajeni način. Kuhinja je dezinficirana i očišćena, osoblje škole je zdravo. Cijela škola je čista i za sve naše učenike razredne nastave otvara vrata u ponedjeljak.

Veselim se ponovnom dolasku učenika i učitelja u školu.

Srdačan pozdrav,

Ljiljana Lepan Babić, prof.

Ravnateljica