OBAVIJEST - HUMANITARNA AKCIJA ZA PETRINJU
Autor: Snježana Babić, 11. 6. 2021.

Obavijest za roditelje:

HUMANITARNA AKCIJA 5 ZA PETRINJU

Poštovani roditelji,

organizirana je  humanitarna akcija pomoći školama na Banovini koje su bile pogođene potresom. Akciju provodi Hrvatska Udruga ravnatelja osnovnih škola – Ogranak Grad Zagreb.

Odabrana je jedna škola, OŠ Mate Lovraka iz Petrinje. U toj su školi smješteni učenici iz drugih škola, a u učionicama su u potresu stradali ormari. Dogovoreno je da se od sredstava koja se skupe kupe ormari za učionice. Potrebno je ukupno 22 ormara. Naime, ravnateljica škole je iskreno rekla da trenutno imaju mnoštvo školskog pribora i odjeće tako da su im ormari za sada najvažniji.

Molimo Vas da se uključite u humanitarnu akciju i novčane priloge predate svojim razrednicima do 18.6.2021.

Po završetku akcije Udruga će objaviti službeno Izvješće.

S poštovanjem,

Ljiljana Lepan Babić, prof.

Ravnateljica OŠ Jelkovec

Humanitarna_akcija_Petrinja_za_roditelje-web.docx (12.46 KB)