ZAVRŠNO DRUŽENJE U 1. A
Autor: Snježana Babić, 21. 6. 2021.

Druženje u Don Kihotu

Učenici 1. a razreda Osnovne škole Jelkovec sa svojim roditeljima i učiteljicama Irinom Vitez i Petrom Blažinović odabrali su Don Kihot za završno druženje. Uživali su u prirodi i mirnoj atmosferi.

Prošetali su imanjem i upoznali konje, koze, prasicu i golubove. Hranili su koze Mrvicu i Pahuljicu te prasicu Gitu. Nakon obilaska osvježili su se sladoledom i zabavljali u parkiću s ljuljačkama, trampolinom, toboganom, drvenom kućicom… Posebno su ih obradovale seoske igre. U vrećama su skakale i učiteljice, dok su mame pobijedile tate u potezanju konopa. Najveće uzbuđenje za prvašiće bilo je jahanje na Fenixu i Maru.
Prepuni dojmova teška srca napustili su imanje. Bilo je to za njih druženje za sjećanje na kraju prvoga razreda. Još su se danima u učionici prepričavali zanimljivi trenutci iz Don Kihota.

Irina Vitez