9. Međunarodni likovno-literarno-novinarski natječaj „Bogatstvo različitosti“2021.
Autor: Snježana Babić, 25. 3. 2021.

Učenici naše škole 5.-8. razreda sudjelovali su na međunarodnom natječaju Osnovne škole Matija Gubec iz Tavankuta, Vojvodina s učiteljicom mentoricom likovne kulture Ivanom Popovac Hristov. Tema ovogodišnjeg natječaja je jabuka, kojom se djecu želi potaknuti na raspravu o temama suživota s drugima i drugačijima te razvijanje solidarnosti i povezivanje s vršnjacima iz različitih krajeva svijeta. Učenici su napravili radove likovnim tehnikama prema osobnom izboru i dobili zahvalnice za sudjelovanje.