Likovni natječaj Oaza vode i zelenila Botaničkog vrta i OŠ Ivana Gundulića iz Zagreba
Autor: Snježana Babić, 29. 4. 2021.

Učenici naše škole sudjelovali su na likovnom natječaju Oaza vode i zelenila Botaničkog vrta Biološkog odsjeka i OŠ Ivana Gundulića iz Zagreba s učiteljicom mentoricom likovne kulture Ivanom Popovac Hristov. Tema likovnog stvaralaštva učenika bila je pjesma Zvonimira Baloga „Što se od vode pravi“ iz zbirke pjesama „ Nevidljiva Iva“,  1975. godine. Radovi učenika izloženi su u svibnju povodom Tjedna botaničkih vrtova, arboretuma i botaničkih zbirki.