Poziv učenicima i roditeljima: Edukativni i zabavni projekt - Najveći piknik za školarce
Autor: Ljiljana Studeni, 11. 9. 2015.

Dana, 12. i 13. rujna, 2015., u Parku Maksimir, u Zagrebu, održat će se zanimljiv i vijedan projekt namijenjen učenicima i roditeljima - Najveći piknik za školarce.

Ova manifestacija koja traje dva dana nudi brojna događanja - edukativne i zabavne radionice (o prometu, zdravoj prehrani, i sl.), niz glazbeno-scenskih nastupa te sportskih događanja.

Program ove menifestacije i više o projektu, pronaći ćete pod "opširnije", u priloženom dokumentu.

Najveci_piknik_za_skolarce_informacija_i_program.pdf (385.46 KB)