Učilište Sesevete: Besplatna radionica za učenike
Autor: Ljiljana Studeni, 16. 9. 2015.

U sklopu 9. Tjedna cjeloživotnog učenja u prostorijama Učilišta Sesvete održat će se Dani otvorenih vrata tijekom kojih će biti organizirana besplatna radionica za sve zainteresirane učenike.

Radionica će se održati 29.9.2015. od 18,00 do 18,45 sati, a sve koji žele doći trebaju se prijaviti do 23.9.2015. na jedan od brojeva:

01/2005-986, 091/2046-262 ili putem e.maila: info@ucilistesesvete.hr

Učilište Sesvete nudi iznimno mnogo edukativnih sadržaja, kako za odrasle, tako i za učenike osnovnih škola, o čemu se možete informirati na letku pod "opširnije", ali i na linku koji se nalazi u modulu “Korisni linkovi” na našoj web stranici.

Kliknuti na sliku za uvećanje!