Poziv: Svečano obilježavanje Svjetskog dana svijesti o autizmu
Autor: Andreja Flanjak, 31. 3. 2016.

Pozivamo vas na svečano obilježavanje Svjetskog dana svijesti o autizmu koji se svake godine obilježava 2. travnja, a moto ovogodišnjeg obilježavanja je Autizam-poštovanje, prihvaćanje, inkluzija.

Pozivamo djelatnike, djecu i učenike DV "En ten tini" i OŠ Jelkovec da svojim dolaskom uveličaju ovaj dan.

Svečano obilježavanje održat će se u Novom Jelkovcu, 2. travnja 2016. godine ispred Gradske knjižnice Sesvete - odjel Jelkovec s kratkim kulturno-umjetničkim programom koji počinje u 11:30 sati i simboličnim puštanjem plavih balona u 12:00 sati.

Unaprijed se zahvaljujemo na dolasku!