Odabir srednje škole – što roditelji trebaju znati?
Autor: Ljiljana Studeni, 2. 5. 2016.

Cisok - Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri poziva roditelje učenika osmih razreda na predavanja 5. i 9. svibnja u 16,30 sati, koja će se održati u Centru (Ulica kneza Višeslava 7).

Više informacija - pročitati pod “opširnije”.

Odabir srednje škole i zanimanja vrlo je važna odluka koja uskoro čeka učenike osmih razreda. Roditelji, sudjelujte u toj odluci!

Informirajte se o čemu sve treba voditi računa, koje su najčešće pogreške, koja pitanja postaviti i kako pomoći svome djetetu da donese odluku!

Zbog ograničenog broja sudionika, za aktivnost je potrebna prijava. Informacije o popunjenosti aktivnosti i slobodnim mjestima možete vidjeti na www.cisok.hr/aktivnosti-u-centrima  (Zagreb 1  Zagreb 2) i prijaviti se ili telefonom ili e-mailom na jedan od sljedećih kontakata:

Cisok-zagreb1@hzz.hr

Cisok-zagreb2@hzz.hr