OBAVIJEST ZA UPIS U 1. RAZRED
Autor: Andreja Flanjak, 3. 6. 2016.

Poštovani roditelji,

upisi u 1.razred održat će se prema sljedećem rasporedu:

ČETVRTAK, 9.6.2016. – od 8 do 18 sati

PETAK, 10.6.2016. – od 8 do 18 sati

SUBOTA, 11.6.2016. – od 9 do 11 sati

Na upis je potrebno donijeti:

1. kopiju rodnog lista djeteta

2. kopiju domovnice djeteta

3. OIB i JMBG djeteta

4. kopiju potvrde o prijavi prebivališta ili kopiju prednje strane Ugovora o najmu stana gdje je vidljiva nova adresa stanovanja djeteta

5. kopiju rješenja o skrbništvu nad djetetom (ako je roditelj samohrani)

6. ukoliko će dijete pohađati program produženog boravka, potrebno je donijeti od oba roditelja Obrazac eM-1P , prijava o početku osiguranja (Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje).

Napomena: Pripadnici nacionalnih manjina ostvaruju u skladu s Ustavom Republike Hrvatske, Ustavnim zakonom o pravima nacionalnih manjina te Zakonom o odgoju i obrazovanju na jeziku i pismu nacionalnih manjina, pravo za odgoj i obrazovanje na svom jeziku i pismu.

Koordinacija vijeća i predstavnika nacionalnih manjina Grada Zagreba  provodi anketiranje roditelja pri upisu učenika u školsku godinu za pohađanje nastave na jeziku nacionalnih manjina po modelu C. Trenutno se u Zagrebu nastava provodi na 6 jezika sa mogućnosti poširenja sa još 3 jezika.

Više informacija o anketiranju roditelja koji žele ostvariti to pravo te  spomenutu anketu, pronađite u priloženim dokumentima pod opširnije.

Informacije_Anketiranje_OS_za_2016-17.doc (40.00 KB)
anketa+upitnik_NOVI.doc (67.50 KB)