ISKRA: Besplatne radionice za roditelje
Autor: Ljiljana Studeni, 10. 1. 2017.

CENTAR ZA EDUKACIJU I SAVJETOVANJE
info@iskra-ces.hr, +385 98 322-289
www.iskra-ces.hr, www.facebook.hr/iskraces

Dragi roditelji,

Roditeljstvo predstavlja jednu od najzahtjevnijih i najintenzivnijih uloga u životu. Očekivanja od roditelja sve više rastu i svima ponekad treba podrška i pomoć.

Iskra četvrtu godinu provodi projekt "Iskra centar za obitelj i zajednicu" namijenjen roditeljima koji žele unaprediti svoje roditeljske kompetencije i svoj odnos s djecom.

Roditelj kroz ciklus od 5 interaktivnih radionica imaju priliku steći nove uvide i spoznaje o odgojnim metodama, unaprijediti svoju komunikaciju i ponašanje prema djeci, dobiti savjete i pomoć u otklanjanju poteškoća i prepreka u odgoju djece. Roditelji na radionicama mogu poraditi na aktivnom rješavanju obiteljskih problema, njegovanju pozitivnih obiteljskih odnosa i stvaranju poticajnog ozračja za odgoj djece, te čuti druge roditelje i njihovo iskustvo u odgoju djece ten a taj način dobiti podršku i mogućnost stvaranja mreže podrške među roditeljima.

Radionice se održavaju u uredu Iskre, Rimski put 31 (Novi Jelkovec), prema slijedećem rasporedu:
17. siječnja: Osnove obiteljske komunikacije (18:00 – 19:30)

14. siječnja: Emocionalni i socijalni razvoj djece (18:00 – 19:30)

31. siječnja: Stilovi odgoja djece i dječje psihološke potrebe (18:00 – 19:30)

7. veljače: Postavljanje granica u odgoju djece (18:00 – 19:30)

14. veljače: Razvoj samopouzdanja kod djece (18:00 – 19:30)

Voditeljice radionica je Željka Mazzi, mag.act.soc.

Projekt provodimo uz potporu Grada Zagreba.

Radionice za roditelje su besplatne uz obaveznu najavu dolaska na: info@iskra-ces.hr ili na telefon 098 322-289.

Moguće je prijaviti se na cijeli ciklus radionica ili na radionice pojedinačno.

S radošću Vas očekujemo!