Uspjeh naših učenika na natjecanju iz geografije
Autor: Ljiljana Studeni, 14. 3. 2017.

Školsko natjecanje iz geografije u našoj školi održano je 18. siječnja 2017. Sudjelovalo je ukupno oko tridesetak učenika petih, šestih, sedmih i osmih razreda.

Učenici Mihovil Belcar (5. f), Dorotea Mazzi (5. f), Leonora Mazzi (5.f), Marko Pavić (7.a), Ivan Lukić (7.c) i Franjka Džoja (8.b) svojim sjajnim rezultatima na školskom natjecanju plasirali su se na županijsku razinu natjecanja.

Županijsko natjecanje je održano 23. veljače 2017. u OŠ Vukomerec, a postignuli su sljedeći uspjeh: Mihovil i Leonora osvojili su 18. mjesto, Dorotea 24. mjesto, Marko i Ivan 6.mjesto te Franjka 14. mjesto.

Izuzetno smo ponosni na naše učenike!

Čestitamo od srca!