« Kolovoz 2017 »

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2016./17. dostupan je u dokumentu.

Rukometašice OŠ Jelkovec - 1. mjesto na državnom prvenstvu
Autor: Ljiljana Studeni, 5. 5. 2017.

Nakon završenih polufinalnih i finalnih utakmica na državnom prvenstvu u rukometu za djevojčice koje su odigrane 28. travnja 2017. u dvorani Veli Jože u Poreču, naše su rukometašice, pod vodstvom prof. Ivana Bertovića, dokazale da su najbolje! Vraćaju se kući sa osvojenom zlatnom medaljom!

Iskrene čestitke borbenim curama i predanom treneru I. Bertoviću!

Više informacija i fotografije - pod "opširnije".

Kako je izgledala završna finalna utakmica kojom smo osvojili zlato, prenosimo kratkim izvješćem s portala Hrvatskog školskog sportskog saveza:

“Završena je i posljednja utakmica ženskog rukometa na državnom prvenstvu 2017. godine. Obje ekipe su imale super rezultate tijekom natjecanja, ali u državi može postojati samo jedna najbolja rukometna ekipa u osnovnim školama.

Na terenu su dale srce, dušu i tijelo i nisu odustajale jer su imale samo jedan cilj, a to je postati prvak. Igrale su ekipe ŠSD Radovan i ŠSD Jelkovec. Cure iz Radovana su se trudile sustići rezultat, ali im jednostavno nije išlo zato što je obrana Jelkoveca bila veoma jaka i nije bilo lako postići pogodak. Uz podršku navijača i trenera, ŠSD Jelkovec pobjeđuje i postaje prvak Hrvatske u rukometu za osnovne škole.”