Obilježavanje Svjetskog dana zaštite šuma Projekt „Info osmaš“
Autor: Mirela Mareljić Babić, 12. 3. 2012.

Na prvi dan proljeća 21.3. u cijelome svijetu obilježava se  Svjetski dan zaštite šuma.

Naši učenici i profesori svijesni su važnosti šuma za čovjeka i prirodu pa smo odlučili malom gestom doprinjeti spasu šuma u svijetu.

Učenici osmih razreda i njihovi razrednici obilježiti će taj dan sadnjom drveća ispred škole.

Sadnja drveća  započeti će u 13:10 sati.

Nakon sadnje drveća  učenici osmih razreda imati će priliku družiti  se s našim bivšim osmašima  koji će im od 14:00 – 14:45 sati prezentirati svoje škole u sklopu projekta „Info osmaš“. Nadamo se da ćemo tako  našim učenicima osmih razreda  olakšati predstojeće upise u srednju školu.