Likovni natječaj: RADOST SLIKANJA UZ GLAZBU
Autor: Ljiljana Studeni, 30. 4. 2017.

Likovni rad naše učenice Nike Gavrilović, 6.e na izložbi RADOST SLIKANJA UZ GLAZBU u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski

VIŠE O LIKOVNOM NATJEČAJU PROČITAJTE POD - "OPŠIRNIJE"

Učenici 6-ih razreda naše škole sudjelovali su na likovnom natječaju Hrvatske glazbene mladeži Radost slikanja uz glazbu s temom filmske glazbe Johna Williamsa - Ratovi zvijezda.
Učenici su izradili grafike u tehnici kartontiska pod vodstvom učiteljice likovne kulture Ivane Popovac Hristov. Na likovnom natječaju sudjelovali su radovi učenika: Mei Mihaljčić, 6.b, Vedrane Vargek, 6.e, Eve Grandić, 6.c, Karla Domazeta, 6.a, Leonarde Šteko, 6.e, Nine Stojak, 6.b, Sare Perković, 6.a, Jana Mesića, 6.a, Nike Gavrilović, 6.e.
Likovne radove pogledajte OVDJE

Od ukupnog broja prispjelih radova 1070 na likovnom natječaju sudjelovala su djeca iz 19 dječjih vrtića RH, učenici iz 76 osnovne škole, 4 srednje škole, 4 srednje umjetničke škole i jednog srednjoškolskog Učeničkog doma. Likovni rad, grafika naše učenice Nike Gavrilović, 6.e, izložena je na izložbi učeničkih radova u sklopu „Tjedna glazbe za mlade“ 5. travnja 2017. u predvorju velike dvorane Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog.
Više informacija o natječaju - OVDJE.