Rukometašice osvojile prvo mjesto u mini rukometu
Autor: Tomislava Bakić, 16. 4. 2012.

Dana  25.3.2012. u sportskoj dvorani naše škole održana je završnica otvorenog prvenstva  Grada Zagreba u mini rukometu za djevojčice 2001. i 2002. godišta.

Na natjecanju su sudjelovale četiri ekipe iz naše škole – jedna ekipa 2001. godište i tri ekipe 2002. godište.

Sve ekipe su pokazale dobru igru i zalaganje.

Rukometašice prve ekipe OŠ Jelkovec ( 2002. godište) u četvrtfinalu su bile bolje od druge ekipe OŠ Jelkovec. U uzbudljivom i neizvjesnom polufinalu, golom u posljednjim sekundama, pobjedile su ekipu Luka Sesvete.

U finalnoj utakmici sigurnom i atraktivnom igrom uvjerljivo su s nekoliko golova razlike pobjedile ekipu Ivanića. Ovo je velik uspjeh rukometašica OŠ Jelkovec koje su osvajanjem prvog mjesta okrunile uporan i marljiv rad proteklih mjeseci.

Voditelj ekipe OŠ Jelkovec je profesor Ivan Bertović.

Fotografije naših rukometašica možete pogledati ovdje.