Božićna priredba i sajam
Autor: Ljiljana Studeni, 30. 12. 2017.

Završetak prvog polugodišta u našoj školi protekao je u blagdanskom ozračju - uz Božićnu priredbu u kojoj su nastupali učenici naše škole i gosti,  i već tradicionalni božićni sajam.

I ove smo godine sva sredstva prikupljena prodajnom izložbom na sajmu namijenili za opremanje škole klima uređajima, na inicijativu Vijeća roditelja.

Zahvaljujemo učenicima, roditeljima, djelatnicima i svim prijateljima koji su sudjelovali te doprinijeli da na ovogodišnjem sajmu prikupimo ukupno 5.328,00 kn za nove klima uređaje.

Fotografije pogledajte u foto-galeriji.