Vjeronaučna olimpijada 2017./2018.
Autor: Ljiljana Studeni, 5. 2. 2018.

U srijedu, 31.1.2018. godine, u našoj školi je održana Vjeronaučna olimpijada - međuškolsko natjecanje iz vjeronauka za područje Zagreb-istok. U natjecanju su sudjelovali učenici iz 28 osnovnih škola, među kojima i učenici naše škole. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je  „Crkva na putu dijaloga“.

Vjeronaučnu olimpijadu otvorio je župnik Josip Horvat. Natjecanje je proteklo u srdačnoj, suradničkoj i veseloj atmosferi, a učenici koji su se natjecali stekli su nova znanja i iskustva te razvili nova prijateljstva.

Kao i prethodnih godina u organizaciju je uloženo mnogo truda i želje da se svi gosti u našoj školi osjećaju ugodno i dobrodošlo.

Zahvaljujemo svima koji su bili angažirani u organizaciji te provođenju ovogodišnje Vjeronaučne olimpijade.

Iskrene čestitke upućujemo svim učenicima – natjecateljima, a  posebno pobjedničkoj ekipi OŠ dr. Vinka Žganca.

(U priloženom dokumentu nalazi se tablica s konačnim poretkom u natjecanju iz vjeronauka.)

FOTOGRAFIJE POGLEDAJTE POD "OPŠIRNIJE".

LJESTVICA_KONACNOG_POPISA.xls (35.00 KB)