Likovna kultura: Uspjeh naših učenika
Autor: Ljiljana Studeni, 13. 4. 2018.

Likovni rad naše učenice Leonore Mazzi, 6.f na izložbi RADOST SLIKANJA UZ GLAZBU“ u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski

Učenici 6.-ih razreda naše škole sudjelovali su na likovnom natječaju Hrvatske glazbene mladeži „Radost slikanja uz glazbu“  na temu glazbe francuskog majstora impresionizma Claude Debussya.

Učenici su izradili likovne radove različitim slikarskim i crtačkim tehnikama pod vodstvom učiteljice mentorice likovne kulture Ivane Popovac Hristov. Na likovnom natječaju sudjelovali su radovi učenika: Klare Jolić, 5.a, Tie Ugljarević, 5.b, Petre Ciberlin, 5.c, Hane Krznec, 5.c, Dore Mujkić, 5.c, Hannan Hadžić, 6.b, Laure Mišure, 6.b, Valentine Baković, 6.c, Lucie Blagus, 6.d, Franciske Sruk, 6.d, Borne Gašparića, 6.d, Martine Jarčević, 6.e, Dorotee Mazzi, 6.f, Eme Barnjak, 6.f i Leonore Mazzi, 6.f.

Od ukupnog broja pristiglih 979 radova iz lijepe naše na likovnom natječaju sudjelovala su djeca iz 17 županija i 44 pripadajuća grada.

Likovni rad, slika u tehnici akvarela naše učenice Leonore Mazzi, 6.f, izložena je na izložbi učeničkih radova u sklopu „Tjedna glazbe za mlade“ 9. travnja 2018. u predvorju velike dvorane Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog. Izložba ostaje otvorena do 12. travnja 2018. godine.
Likovni rad učenice Leonore Mazzi

Likovne radove ostalih učenika možete pogledati OVDJE: