Proljetni sajam povodoma Dana škole - Dana otvorenih vrata
Autor: Ljiljana Studeni, 20. 5. 2018.

Dana 18.5.2018. u sklopu Dana škole te Dana otvorenih vrata, održan je i proljetni sajam. Na prodajnoj izložbi prikupljeno je ukupno 1.100,00 kn. Prikupljeni novac bit će usmjeren za opremanje škole računalima.

Zahvaljujemo Vijeću roditelja naše škole na inicijativi te podršci u prikupljanju potrebnih sredstava, svim učenicima i roditeljima te djelatnicima škole koji su svojim angažmanom doprinijeli ovom sadržajnom danu te promovirali rad i dobru atmosferu u OŠ Jelkovec.

Dan škole obogatio je proljetni koncert u organizaciji Nataše Miljuš, prof. hrvatskoga jezika. Proljetni koncert bio je prilika da učenici naše škole predstave svoju darovitost i glazbene uspjehe.