Ovaj mjesec: 1916
Obilježili smo Dan škole i Dan otvorenih vrata
Autor: Tomislava Bakić, 18. 5. 2012.

Dan škole i Dan otvorenih vrata obilježili smo sljedećim aktivnostima:

U petak 27. travnja održano je natjecanje učenika i roditelja u krosu. Unatoč  jakom suncu i visokoj temperaturi, svi natjecatelji dali su posljednje atome snage kako bi što brže pretrčali zadanu udaljenost ispred naše škole te došli do cilja.

Sportske igre su se nastavile 9. svibnja.

Za učenice 5. i 6. razreda organizirano je natjecanje u rukometu, a za učenike 5. i 6. razreda u nogometu.

Učenice 7. i 8. razreda igrale su odbojku, a učenici 7. i 8. razreda nogomet.

Osmi razredi također su odmjerili snage s učiteljicama i učiteljima u zanimljivim i neizvjesnim utakmicama. Učenice su protiv učiteljica igrale odbojku, a učenici protiv učitelja nogomet.

Atmosfera na tribinama bila je uzavrela, navijalo se do posljednjeg zvižduka sudaca.

9. svibnja u periodu od 16:30 do 19:00 sati otvorili smo vrata naše škole i primili sve zainteresirane u naše učionice. Na temu Europa u Hrvatskoj pripremili smo mnoge prezentacije, radionice, igre, degustacije, plesove i sl.

Zajedničkim trudom učenika, učitelja i roditelja mnogo smo toga naučili i dobro se zabavili.

Fotografije koje prikazuju kako je to izgledalo možete pogledati u fotogaleriji.

Zahvaljujemo se svima na trudu i sudjelovanju!

DAN_SKOLE.pptx (4.41 MB)