Rezultati natjecanja iz matematike
Autor: Tomislava Bakić, 8. 6. 2012.

U našoj školi je 01.lipnja 2012. uspješno održano 2. školsko natjecanje iz matematike. Sudjelovali su učenici razredne nastave od prvog do četvrtog razreda.

Učenicima će biti podijeljene diplome za osvojeno prvo, drugo i treće mjesto, a svi ostali natjecatelji dobiti će pohvalnice za sudjelovanje.

Natjecanje su organizirale učiteljice razredne nastave Nataša Matković i Snježana Babić.

U komisiji su bile učiteljice Nataša Matković ,Snježana Babić, Dijana Digula, Sanela Barić ,Ljiljana Studeni i Ružica Ćurić.

Postignuti su sljedeći rezultati:

PRVO MJESTO

PRVI RAZREDI:          DRUGI RAZREDI:         TREĆI RAZREDI:       ČETVRTI RAZREDI:

Jakov Kordić                    Ivan Lukić                Nikola Borzić                  Marijan Lovrić

Bartul Ledić

DRUGO MJESTO

PRVI RAZREDI:          DRUGI RAZREDI:       TREĆI RAZREDI:        ČETVRTI RAZREDI:

Jan Mesić                 Lea Knežević              Ivan Bežovan Dino          Filip Hercig

TREĆE MJESTO

PRVI RAZREDI:         DRUGI RAZREDI         TREĆI RAZREDI         ČETVRTI RAZREDI:

Leonardo Karlica              Luka Kordić             Franjka Džoja           Ivana Filipović

Luka Mioč

SVIM UČENICIMA ČESTITAMO NA HRABROSTI TE SUDJELOVANJU NA NATJECANJU BEZ OBZIRA NA POSTIGNUTI REZULTAT!

Vaše učiteljice razredne nastave