VRH ŠKOLSKOG RUKOMETA - UČENICE OŠ JELKOVEC DRŽAVNE PRVAKINJE
Autor: Snježana Babić, 6. 5. 2019.

Rukometašice naše škole osvojile su 1. mjesto na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske koje se održalo u Poreču od 2. do 4. svibnja 2019. Cure su izvrsnom igrom i borbenošću pobijedile svih pet utakmica te su se kući vratile sa zlatnom medaljom.

Za našu školu igrale su: Nika Berend, Lara Pudić, Elizabeta Vilček, Katja Marić, Ana Ićitović; Kala Kosovac, Lana Brnić, Martina Senjak, Valentina Baković, Lea Lalić, Lana Jurina, Antonela Abaza i Nika Gavrilović.

Iskrene čestitke našim zlatnim rukometašicama i  njihovom voditelju, profesoru Ivanu Bertoviću.

Više pogledajte u foto-galeriji!