Školsko prvenstvu grada Zagreba u rukometu - djevojčice
Autor: Snježana Babić, 13. 5. 2019.

Naše mlađe rukometašice osvojile su prvo mjesto na Školskom prvenstvu grada Zagreba za djevojčice od 4. do 6. razreda. U finalnoj utakmici pobijedile su vršnjakinje iz Osnovne škole Luka rezultatom 15:8.

Ovom pobjedom kvalificirale su se na Poluzavršnicu državnog prvenstva školskih sportskih društava RH u rukometu za djevojčice od 5. do 6. razreda koja će se održati u srijedu 22. svibnja 2019. u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji.

Čestitamo našim rukometašicama kao i njihovom profesoru Ivanu Bertoviću!             Želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Više pogledajte u foto - galeriji!