ISKRA - CENTAR ZA EDUKACIJU I SAVJETOVANJE - POZIV RODITELJIMA
Autor: Snježana Babić, 27. 9. 2019.

Dragi roditelji,

U Iskri provodimo niz projekta i aktivnosti  namijenjenih roditeljima  s ciljem  osnaživanja roditelja  u njihovoj roditeljskoj ulozi.

Tako  nastavljamo i ove godine i pozivamo Vas da se prijavite na novi ciklus radionica za roditelje.

Roditelji će na radionicama imati priliku steći nove uvide i spoznaje o odgojnim metodama, unaprijediti svoju komunikaciju i ponašanje prema djeci, dobiti savjete i pomoć u poboljšanju odnosa sa svojim djetetom.

Radionice se održavaju u uredu Iskre, Rimski put 31, Sesvete (Novi Jelkovec), prema ovom rasporedu:

VIDI POD OPŠIRNIJE!

Poziv_radionice_za_roditelje__jesen_2019_(1).doc (85.00 KB)