Autor: Snježana Babić, 2. 9. 2020.

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji!

Pred nama je početak nove i izazovne nastavne godine. Vjerujem da ćemo svi zajedno uspjeti u svojim nastojanjima da se u školi osjećamo ugodno.        Naučiti i znati nešto novo je predivan osjećaj.

S obzirom na neuobičajen početak našeg zajedničkog putovanja kroz predstojeću godinu neke će informacije biti podložne promjenama. Vaše učiteljice i učitelji će vas na vrijeme obavještavati o novostima.

Najprije ćemo vam dati informacije koje se odnose na prvašiće koje  s veseljem očekujemo. Na vrijeme ćete dobiti i obavijesti o rasporedu za prvi dan nastave za sve ostale razrede.

Bit će mi drago ponovo vidjeti sve učenike, a posebno one kojima sam donedavno predavala. Za učitelja je najljepše kad vidi kako njegovi učenici, njegova djeca napreduju i stasaju u dobre i kvalitetne ljude.

Sretna sam da vas mogu obavijestiti da su poslovi oko dogradnje škole pri kraju te da ovogodišnji četvrtaši više ne trebaju koristiti gostoprimstvo i susretljivost Srednje škole Jelkovec. Ovu nastavnu godinu počinjemo pod jednim krovom.

Svi djelatnici škole zajedno sa mnom žele vam uspješnu novu školsku godinu.

Srdačno Vaša,

Ljiljana Lepan Babić, prof.

Ravnateljica