Micro:bit

Saznajte svoj OIB

Ispis statistike od 27. 8. 2010.

Ukupno: 351993
PRVAŠIĆI U KNJIŽNICI JELKOVEC
Autor: Snježana Babić, 21. 9. 2020.

Prvašići u Knjižnici

Ususret  Mjesecu hrvatske knjige  (15. listopada-15. studenoga)  učenici 1. A razreda sa svojim učiteljicama  Irinom i Petrom posjetili su Knjižnicu Jelkovec.

Knjižničarka  Irena upoznala ih sa sadržajem knjižnice, djelatnicima,  pravilima ponašanja  u knjižnici i kako knjige čuvati. Naučili su kako se posuđuju knjige. Svaki učenik uskoro će dobiti svoju iskaznicu čemu su se posebno veselili. Neki su se pohvalili kako su već članovi Knjižnice Jelkovec i rado posuđuju slikovnice sa svojim roditeljima.

U veselom druženju razgledali su police s knjigama koje će čitati kada nauče samostalno čitati i pisati. Doznali su da mogu posuditi časopise, igre, crtane filmove... Odslušali  su i vrlo pozorno priču Vuk koji nije volio čitati.