Micro:bit

Saznajte svoj OIB

Ispis statistike od 27. 8. 2010.

Ukupno: 351993
1. A - MALI HUMANITARCI
Autor: Snježana Babić, 13. 11. 2020.

Učenici 1. A razreda početkom studenoga na Satu razrednika razgovarali su o temi Podijelimo dobrotu. Prepoznali su i uvažili potrebe i osjećaje drugih te su sa svojim učiteljicama Irinom i Petrom pokrenuli humanitarnu akciju. Odlučili su skupljati higijenske potrepštine za djecu u Dječjem domu Laduč.

Uz pomoć roditelja, prijatelja i Labuda skupili su brojne higijenske potrepštine, slatkiše, igračke i knjige za djecu, te novčanim prilogom omogućili kupnju prijemnika. Ovom humanitarnom akcijom identificirali su primjere dobroga odnosa prema drugim ljudima i razvijali su empatiju.