Budi tolerantan
Autor: Mirela Mareljić Babić, 1. 12. 2020.

Ministarstvo unutarnjih poslova u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i partnerima izradilo je preventivno-edukativni video „Budi tolerantan“ namijenjen učenicima viših razreda osnovnih škola, te učenicima  srednjih škola u kojem poznati mladi ljudi sa društvenih mreža – influenceri pozivaju sve na kulturu dijaloga, nenasilja i međusobnog uvažavanja...

Videospot „Budi tolerantan“ dostupan je na sljedećoj poveznici: https://youtu.be/bsnK8igfeUc, a u prilogu se nalazi i upitnik za samoprocjenu tolerancije“ preuzet iz knjige pod nazivom „O toleranciji“ autorice psihologinje Mirjane Krizmanić, kojom učenici i nastavnici mogu sami izvršiti procjenu koliko je njihovo ponašanje i ponašanje njihovih članova obitelji u svakodnevnom životu tolerantno.

Poštivajući sve epidemiološke mjere vezano za pandemiju COVID-19 te nemogućnost dolaska djelatnika Ravnateljstva policije u škole, na ovaj način možete pogledati videospot i informacije koje su za vas pripremili..."