Saznajte svoj OIB

Ispis statistike od 27. 8. 2010.

VODA JE VAŽNA ZA ŽIVOT
Autor: Snježana Babić, 16. 3. 2018.

Školski projekt – Voda

U školskoj godini 2017./2018.učenici petih razreda sudjelovali su u realizaciji školskog projekta Voda koji je nastavak projekta Odraz od prošle školske godine.

Cilj projekta bio je razvijati svijest o važnosti brige o očuvanju vode, zaštiti vode od zagađenja, važnosti vode za život svih živih bića, važnosti pitke vode u nerazvijenim zemljama svijeta, štednji vode te kruženju vode u prirodi te edukaciji mlađih učenika naše škole o važnosti vode u svakodnevnom životu.

Projekt se provodio od rujna  2017. do ožujka 2018. godine.

Projekt  je završen u ožujku 2018. godine nizom edukativnih radionica koje su učenici petih razreda pripremili uz pomoć prof. Coljak i vodili u nižim razredima naše škole. Na taj je način ostvarena suradnja predmetne i razredne nastave.

Mirna Coljak, prof.

Pogledati pod "Opširnije"!