Saznajte svoj OIB

Ispis statistike od 27. 8. 2010.

NOĆ KNJIGE 2021.
Autor: Snježana Babić, 10. 5. 2021.

Noć knjige u Knjižnici Jelkovec

Učenici 1. a i 1. e razreda sudjelovali su u jubilarnoj, desetoj Noći knjige. Povod ovoj manifestaciji bili su Svjetski dan knjige i autorskih prava (23. travnja) te Dan hrvatske knjige (22. travnja), a ovaj put njezin je okvir Godina čitanja, proglašena odlukom Vlade Republike Hrvatske.

Ispred Knjižnice Jelkovec postali su inspektori na jedan dan.  Uz pomoć knjižničarke Irene proučili su Emociometar inspektora Kroka.  U zanimljivim i poučim pričama, kao i inspektor Krok, prepoznavali su i mjerili  emocije.

Učenici 1. a razreda sa svojim učiteljicama Irinom i Petrom tijekom nekoliko dana prepoznavali su i mjerili (visoka, srednja, niska) LJUBAV.

Učenici 1. e razreda sa svojom učiteljicom Ivanom tijekom nekoliko dana prepoznavali su i mjerili (visoka, srednja, niska) LJUTNJU.

Njihovi radovi izloženi su na izložbi dječjih radova inspiriranih slikovnicom u Knjižnici Jelkovec.

Irina Vitez