Božićna priredba i sajam u OŠ Jelkovec
Autor: Ljiljana Studeni, 14. 1. 2014.

I ove šk. godine učenici su imali priliku pokazati svoju kreativnost na Božićnoj priredbi u organizaciji učitelja, a pod redateljskom palicom Ivane Stojković, prof. glazbene kulture i Nataše Miljuš, prof. hrvatskoga jezika. Brojni roditelji i učenici posjetili su i već tradicionalni Božićni sajam u našoj školi.

Dana, 13.12. 2013. učenici, roditelji i gosti koje smo pozvali toga dana u školu, imali su priliku uživati u Božićnoj priredbi. Osim priredbe u školi se događao i naš poznati Božićni sajam na kojemu smo izložili ukrase, čestitke i sve što su učenici škole izrađivali sami, ili uz pomoć učitelja i roditelja.

Mislim da svi znate da se priredba održavala na Svetu Luciju i sigurna sam da su se sve Lucije posebno dobro zabavile na priredbi.

Nastupali su učenici od prvog do osmog razreda. Bilo je tu recitacija, igrokaza, pjevanja, plesa i drugih zanimljivih točaka. Veliko veselje među učenicima izavala je i jedna točka koju su izveli učitelji i profesori naše škole. Otpjevali su i odsvirali Tihu noć te tako pokazali koliko su glazbeno nadareni.

Učenici medijske grupe su fotografirali i snimali priredbu, ali i inervjuirali posjetitelje sajma kako bi izradili kratku reportažu o ovom događaju. Mislim da ćete uživati u fotografijama koje se nalaze u našoj foto-galeriji.

Napisala: Anja Cvitanović, učenica 3.b